شرکت ملی خدماتی تدارک


11

واحد بازاريابي آغاز بكار كرد

واحد بازاريابي آغاز بكار كرد

همزمان با فرارسيدن  ماه مبارك ربيع الاول و در اجراي مصوبه مجمع عمومي و هيات مديره شركت، واحد بازاريابي  رسما آغاز بكار كرد.

لطفي مدير عامل شركت تدارك در همين رابطه اظهار داشت: امروزه بازرايابي از نيازهاي اوليه و حياتي هر سازمان است و بدون آن ادامه كار و فعاليت ، دشوار و غيرممكن مي گردد. وي در ادامه افزود: با توجه به گستردگي دامنه فعاليتهاي شركت از لحاظ موضوع و جغرافيا، لزوم حفظ بازارهاي فعلي و فعاليت در بازارهاي جديد و افزايش بهره وري شركت، ضرورت برخورداري از يك واحد تخصصي بازاريابي احساس مي شد كه بحمدا... اينك به همت اعضاي محترم هيات مديره، مديران و كاركنان شركت محقق گرديد كه اميدوارم نتايج مثبت و ماندگاري براي شركت داشته باشد.

در همين راستا علاوه بر ستاد مركزي شركت ، نمايندگان استاني نيز وظايفي در اين حوزه عهده دار شده اند كه طي نامه رسمي به آنها ابلاغ شده است و با جديت پيگيري خواهد شد. هم اينك واحد بازاريابي و روابط عمومي شركت تدارك در ستاد مركزي اين شركت در تهران و زير نظر معاونت پشتيباني و بازرگاني فعاليت ميكند و با شماره تلفنهاي 66965646 شركت داخلي 174 و 146 پاسخگوي همكاران و مشتريان عزيز مي باشد.
تعداد امتیازات: (51) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (819)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 330