شرکت ملی خدماتی تدارک


10

معرفي سرپرست جديد حوزه مقاومت بسيج بانك ملي ايران

 معرفي سرپرست جديد حوزه مقاومت بسيج بانك ملي ايران
با حضور دكتر عبدالناصر همتي مديرعامل، احمد صادقي گلمكاني معاون توسعه مديريت و منابع و فرمانده مركز مقاومت بسيج وزارت امور اقتصادي و دارايي و اعضاي هيأت مديره بانك، محمدرضا حسين‌زاده عضو هيأت مديره و معاون پشتيباني بانك به سمت سرپرست حوزه مقاومت بسيج بانك ملي ايران منصوب شد.
دكتر همتي در جلسه توديع و معارفه فرمانده سابق و جديد حوزه مقاومت بسيج بانك ملي ايران گفت: تمامي كاركنان بانك به لحاظ تلاش و عِرق ملي عضو بسيج هستند، منتها ممكن است عده‌اي ثبت نام رسمي نكرده باشند.
وي با اشاره به كلام گهربار شهيد رجايي مبني بر اينكه بسيج مدرسه عشق است اظهار داشت: بسيج بايد مانند مدرسه داخل و خارج از خود را اصلاح و تقويت كند و با عشق و علاقه به نظام و حفظ ارزش‌هاي اسلامي فعاليت نمايد.
مديرعامل بانك ملي ايران بسيج را در خدمت انقلاب، نظام، فضاسازي ارزشي و پشتيبان اقتصاد مقاومتي در چارچوب منويات مقام معظم رهبري خواند و خواستار تحقق اهداف نظام جمهوري اسلامي توسط نيرو‌هاي مخلص بسيج و ديگر كاركنان شد.
صادقي گلمكاني نيز با گرامي داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب و جنگ تحميلي و تقدير از تلاش هاي منصور خاكي فرمانده سابق حوزه مقاومت بسيج بانك ملي ايران بيان داشت: تمركز بسيج بر روي مردم ميهن اسلامي است وكارها و خدمات بسيج بايد در راستاي رفاه و حل مشكلات مردم باشد.
وي انجام كارهاي علمي، تحقيقي و پژوهشي بر اساس مؤلفه‌هاي مدنظر بانك را از وظايف بسيج خواند و بر ايجاد فضاي امن و ياري رساندن به مديران ارشد بانك توسط بسيج تاكيد كرد.

فرمانده مركز مقاومت بسيج وزارت امور اقتصادي و دارايي، تحول در مديريت، نشاط و ابتكار با روحيه جهادي، پوشش 100 درصدي نظام تربيتي (طرح صالحين)، كادرسازي و تقويت كمي و كيفي آموزش‌ها، جذب حداكثري نيروهاي بسيجي، تقويت و حفظ انسجام بسيجيان، فضاسازي ارزشي، ترويج فرهنگ دفاع و كمك به دستگاه‌ها و دولت در همه زمينه‌ها را از اولويت‌هاي بسيج و برنامه‌هاي آن در سال 1393 برشمرد.

 

منبع: سايت بانك ملي ايران

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3200)
کد خبر: 20