شرکت ملی خدماتی تدارک


13

نمایندگان استانهای شمالغرب کشور در چهارمین جلسه هم اندیشی مدیران شرکت

نمایندگان استانهای شمالغرب کشور در چهارمین جلسه هم اندیشی مدیران شرکت

چهارمین همایش هم اندیشی مدیران شرکت با نمایندگان  استانهای؛ اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان و زنجان در تاریخ 95/05/04 در محل اداره امور شعب استان اردبیل بانک ملی ایران برگزار شد.

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغازگردید، سپس جناب آقای اکبرپور ریاست محترم اداره امورشعب استان اردبیل طی سخنانی ضمن خیر مقدم، از عملکرد نیروهای شرکت تدارک اظهار رضایت نمودند. در ادامه نمایندگان استانهای پنج گانه فوق در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه و درعین حال جدی، طی سخنانی مبسوط علاوه بر گفتگوی متقابل و آشنایی با دیدگاههای جدید تیم مدیریتی شرکت ، برگزاری این جلسه را در طول حیات شرکت بی سابقه دانسته وتداوم اینگونه نشستها را بسیار ارزنده و مفید تلقی نمودند.. در همین راستا معاونین شرکت نیز ضمن پاسخ به سوالات مطروحه دیدگاههای خود را طرح نمودند.

درپایان جناب آقای عبدی مدیر عامل محترم شرکت نیز ضمن تشکر از ریاست و کارکنان محترم اداره امور شعب بانک ملی استان اردبیل و نمایندگی شرکت در استان که به بهترین نحو ممکن میزبانی جلسه را برعهده داشتند به جمع بندی نظرات نمایندگان پرداخته و راهنمائیها و توصیه های لازم را ارائه نمودند . گفتنی است عملکرد نمایندگان حاضردرجلسه با عنایت به بررسیها و ارزشیابیهای به عمل آمده مطلوب ارزیابی گردید. این جلسه از ساعت 15:30 تا ساعت 20 به طول انجامید.

تعداد امتیازات: (5) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2577)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 197