شرکت ملی خدماتی تدارک


03

در حضور اعضاء هيئت مديره موسسهء همياري كوثر و اعضاء هيئت مديرهء شركت ملي خدماتي تدارك صورت پذيرفت: مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت تدارك.

در حضور اعضاء هيئت مديره موسسهء همياري كوثر و  اعضاء هيئت مديرهء شركت ملي خدماتي تدارك صورت پذيرفت: مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت تدارك.

مراسم توديع و معارفه مديرعامل شركت تدارك در صبح روز شنبه مورخ 94/05/03 در سالن جلسات ساختمان مركزي شركت تدارك انجام شد. در ابتدا اعضاء هيئت مديره موسسه همياري كوثر با تشكر و قدرداني از آقاي بماني به سبب خدمات ارزنده‌اي كه در طول قريب به دو سال، از خود به جاي گذاشته‌اند از گامهاي مثبت و تحسين برانگيز ايشان كه سبب ايجاد انگيزه و شور و نشاط در پرسنل گرديده است سپاس به عمل آوردند. هر يك از اعضاء هيئت مديره شركت تدارك نيز ضمن ابراز خورسندي و رضايت از  عملكرد و بازده كاري ايجاد شده، ، ماحَصَل زحمات ايشان را جهت ارتقاء وضعيت كمّي و كيفي شركت تدارك قابل وصف و ماندگار دانسته و از جديّت و سعي وافري كه در طول مدت مديريت خود، از خود نشان داده‌اند تقدير به عمل آوردند. همچنين هريك از اعضاء محترم ضمن خوش آمدگويي به آقاي منصور عبدي، از مديران اسبق بانك ملي ايران، نامبرده را رسماً به عنوان مدير عامل جديد شركت تدارك منصوب كرده و براي وي آرزوي موفقّيّت نمودند. در جلسه توديع و معارفهء ياد شده، آقاي احمد بماني گلناآبادي نيز ضمن خير مقدم به حاضرين عنوان نمودند كه "بنده بحمدالله اين افتخار را داشتم كه در تمامي اين مدت، در چهارچوب اهداف تعيين شده براي شركت، و در سايه رهنمودهاي مديران ارشد بانك ملي، تمام تلاش خود را به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات شركت، آنگونه كه شايسته جايگاه بانك ملي مي باشد، بكارگيرم و خدا را شاكرم كه در مسير نيل به اهداف والاي تعيين شده از همكاري و مساعدت مجدانه ساير همكاران نيز بهره‌مند گرديدم". آقاي بماني در ادامه اضافه نمودند كه "در خور تقدير است كه از حُسن اعتماد مديريت محترم عامل بانك ملي ايران، جناب آقاي دكتر همتي و  همچنين اعضاء هيئت مديرهء محترم شركت، در واگذاري مسئوليت به اينجانب نهايت سپاس و قدرداني به عمل آورم.

همچنين از كليه همكاران شركت تدارك در سراسر كشور كه در طول تصدّي مديريت اينجانب، نهايت توان خود را بكار گرفته تا گامهاي همراهي و همدلي خود را موثر و مفيد نمايند، تشكر مي نمايم." ايشان در خاتمه سخنان خود به اين موضوع اشاره كردند كه "دلسوزان و شيفتگان خدمت، در هر رده و در هر موقيعتي تمام توان خود را به منظور انجام هر چه بهتر مسئوليت محوله بكار مي گيرند و اينجانب ايمان دارم كه آقاي عبدي كه از دوستان و همكاران قديمي بنده نيز مي‌باشند، به لطف خدا در انجام ماموريت محوله موفّق و مويّد خواهند بود."

در پايان آقاي منصور عبدي مدير عامل جديد شركت تدارك نيز با تشكر از تك تك اعضاء، به جهت حُسن اطمينان درنظر گرفته شده،  اظهار اميدواري كردند كه در مواقع لزوم از تجارب و دانسته هاي آقاي بماني استفاده شاياني شود.

روابط عمومي شركت تدارك نيز با عرض خسته نباشيد خدمت آقاي بماني، ضمن خداقوّت حضور آقاي عبدي، ورود ايشان را به خانواده بزرگ تدارك در كسوت مدير عاملي تبريك عرض نموده و از خداوند ياري رسان براي هر يك از اين عزيزان در هر سنگر و هر رده‌اي كه رَداي خدمتگزاري به تن مي كنند آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون مسئلت مي‌نمايد.

در تصوير فوق، آقاي عبدي نفر دوم از سمت چپ ديده مي‌شوند.

تعداد امتیازات: (13) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4218)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 145