شرکت ملی خدماتی تدارک با بیش از 17 سال تجربه ارائه خدمات در زمینه تامین نیروی انسانی در مشاغل مختلف برای سازمان ها، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری این توانائی را دارد که افراد کارآمد با توانائی مناسب و آموزش دیده در زمینه های مختلف را در اختیار سازمان ها و شرکت های دولتی و غیردولتی قرار دهد.

این شرکت تاکنون در این زمینه با بانک ملی، بانک مرکزی، وزارت امور اقتصادی و دارائی، بانک سامان، بانک قرض الحسنه مهر ایران و ... همکاری داشته است، لازم به ذکر است که این شرکت دارای مجوز و تأیید صلاحیت از وزارت کار و امور اجتماعی و همچنین عضو انجمن صنفی کارفرمایان شرکتهای خدماتی و تأمین نیروی انسانی بوده و طرح طبقه بندی مشاغل را پیاده و اجرا نموده همچنین در این زمینه موفق به دریافت استاندارد ISO: 9001-2015 شده است.

شركت ملي خدماتي تدارك در سال 1375 با تغيير سياستهاي مديريتي و با هدف انجام كليه امور تأمین نیروی انسانی و پشتیبانی خدمات اداری براي بانكها، ارگانها و موسسات دولتي و خصوصي در گروه هلدینگ مؤسسه همیاری کوثر قرار گرفت. هم اكنون این شرکت با حدود سه دهه تجربه همکاری با بانکها، مؤسسات دولتی و خصوصی و ارگانها، ضمن در اختیار داشتن کادری مجرب و امکانات وسیع، قطب فعال در جهت ارائه خدمات به سازمانها و موسسات دولتی و بخش خصوصی می باشد.

از پروژه هاي شركت ملي خدماتي تدارك بطور نمونه می توان به تامین و پشتيباني 6000 نیروی خدماتی و اداری از قبیل خدمتگذار، راننده، بایگان، باغبان، منشی، کارمند، ماشین نویس، اپراتور و ... برای بانک ملی ایران اشاره نمود که با توجه به طیف وسیع نیروها در سراسر ایران، این شرکت با 30 نمایندگی فعال در سـراسر کشـور آمــاده پاسخگویی به خواسته ها و تامین نظرات مشتریان خود می باشد. همچنين اين شركت تامين نيروي انساني براي ديگر بانكها، ارگانها و سازمانها از قبيل بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، شركت داده ورزي سداد،بيمارستان بانك ملي ايران،شركت فروش اموال مازاد بانكها(فام) و... را بر عهده داشته است.

برخی از پروژه های تامین نیروی انسانی

  • بیمارستان بانک ملی ایران