اخبار و مقالات

13

جناب آقاي دكتر همتي: شعب، خط مقدم حفظ و تداوم اعتماد مردم به بانك ملي هستند

جناب آقاي دكتر همتي:  شعب، خط مقدم حفظ و تداوم اعتماد مردم به بانك ملي هستند

جناب آقاي دكتر همتي  مديريت محترم عامل و رئيس هيئت مديره بانك ملّي ايران در نشست صميمانه با 600 نفر از رؤساي شعب اين بانك در تهران ضمن تشريح برنامه هاي تحول بانك و اقدامات انجام گرفته براي ارتقاء جايگاه بانك ملي به سؤالات متعدد رؤساي شعب در يك محيط صميمي پاسخ داد. در اين جلسه كه اعضاي هيئت مديره و معاونين و مديران ارشد بانك نيز حضور داشتند اعضاء هيئت مديره و معاونين مدير عامل نيز برنامه ها و مطالب ضروري خود براي توسعه امور بانك را مطرح كردند.
دكتر همتي از روساي شعب خواست در هفته هاي پاياني سال بر تلاش خود افزوده و براي جذب بيشتر منابع و وصول مطالبات اقدام كنند.
مدير عامل بانك تأكيد كرد رعايت اخلاق و تكريم مشتريان يك اصل ضروري در بانك ملي است. اعتماد مردم به بانك ملي يك سرمايه بزرگ است و همكاران با تكريم مشتريان در حفظ اين سرمايه بكوشند.
دكتز همتي تأكيد كرد با تلاش شما و تك تك همكاران در سراسر كشور به حمداله روند امور بانك ملي بعد از مشكلات جدي كه با آن مواجه شد و به روي ريل اصلي برگشته و من از شما مي خواهم سرعت حركت قطار پيشرفت و توسعه بانك ملي را افزايش دهيد.
وي سودآوري بانك را عامل مهم توسعه آن دانست و همه اركان بانك را براي تلاش جدي در جهت بالا بردن درآمد بانك و افزايش بهره وري و سودآوري فراخواند.
وي با اشاره به تلاش هاي انجام گرفته در حوزه وصول مطالبات و حقوقي بانك از ابتداي سال براي كاهش مطالبات معوق تأكيد كرد خوشبختانه روند وصول و تعيين تكليف مطالبات با كارگروه هایي كه تعيين شده است به خوبي پيش مي رود و انشاءاله نتايج آن را تا پايان سال خواهيم ديد.
وي رسيدگي به وضعيت معيشتي همكاران را از دغدغه هاي اصلي خود و هيئت مديره ياد كرد و گفت: من از همه توان خود در اين زمينه استفاده خواهم كرد و انشاءاله نتايج خوبي خواهيم گرفت.
در اين نشست سه ساعته رؤساي شعب در يك فضاي صميمي مسائل و مشكلات و پيشنهادهای اصلاحي خود را براي بهتر كردن امور بانك مطرح كردند.

قبل از سخنان مدير عامل آقايان برات كريمي معاون امور شعب مدير عامل و علي رحيمي مدير امور شعب تهران گزارشي از عملكرد شعب تهران و سراسر كشور را ارائه كردند.

منبع: سايت بانك ملّي ايران

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3203)
کد خبر: 99
  • جناب آقاي دكتر همتي:  شعب، خط مقدم حفظ و تداوم اعتماد مردم به بانك ملي هستند
  • جناب آقاي دكتر همتي:  شعب، خط مقدم حفظ و تداوم اعتماد مردم به بانك ملي هستند
  • جناب آقاي دكتر همتي:  شعب، خط مقدم حفظ و تداوم اعتماد مردم به بانك ملي هستند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت