اخبار و مقالات

11

واحد بازاريابي آغاز بكار كرد

واحد بازاريابي آغاز بكار كرد

همزمان با فرارسيدن  ماه مبارك ربيع الاول و در اجراي مصوبه مجمع عمومي و هيات مديره شركت، واحد بازاريابي  رسما آغاز بكار كرد.

لطفي مدير عامل شركت تدارك در همين رابطه اظهار داشت: امروزه بازرايابي از نيازهاي اوليه و حياتي هر سازمان است و بدون آن ادامه كار و فعاليت ، دشوار و غيرممكن مي گردد. وي در ادامه افزود: با توجه به گستردگي دامنه فعاليتهاي شركت از لحاظ موضوع و جغرافيا، لزوم حفظ بازارهاي فعلي و فعاليت در بازارهاي جديد و افزايش بهره وري شركت، ضرورت برخورداري از يك واحد تخصصي بازاريابي احساس مي شد كه بحمدا... اينك به همت اعضاي محترم هيات مديره، مديران و كاركنان شركت محقق گرديد كه اميدوارم نتايج مثبت و ماندگاري براي شركت داشته باشد.

در همين راستا علاوه بر ستاد مركزي شركت ، نمايندگان استاني نيز وظايفي در اين حوزه عهده دار شده اند كه طي نامه رسمي به آنها ابلاغ شده است و با جديت پيگيري خواهد شد. هم اينك واحد بازاريابي و روابط عمومي شركت تدارك در ستاد مركزي اين شركت در تهران و زير نظر معاونت پشتيباني و بازرگاني فعاليت ميكند و با شماره تلفنهاي 66965646 شركت داخلي 174 و 146 پاسخگوي همكاران و مشتريان عزيز مي باشد.
تعداد امتیازات: (51) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (844)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 330
  • واحد بازاريابي آغاز بكار كرد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت