اخبار و مقالات

24

آموزش همكاران شركت تدارك در استان قزوين

در  ادامه برگزاري  دوره  آموزش ضمن خدمت  كاركنان،  67 نفر از همكاران شركت  در استان قزوين نيز در اين دوره شركت نمودند.

اين دوره آموزشي با حضور  جمعي از مسئولين محترم بانك ملي ايران اداره امور شعب استان قزوين و شركت تدارك  در سالن همايش اداره امور مذكور برگزار گرديد .

در ابتداي جلسه جناب آقاي علي يزدان‏دوست رياست محترم اداره امور شعب قزوين به كليه حضار محترم خير مقدم گفته و  برگزاري اين دوره‏هاي آموزشي را  در راستاي اهداف مشترك  بانك ملي ايران و شركت تدارك بسيار موثر  دانستند و در سخنان خود به اهميت نيروهاي شركتي در بدنه بانك ملي ايران و نياز به دقت در انجام امور محوله اشاره نمودند.

در ادامه جناب آقاي كلانتري عضو محترم هيات مديره شركت ضمن تشكر از مسئولين و همكاران بانك ملي ايران به پاس حسن نظري كه نسبت به  كاركنان اين شركت دارند،  در سخنان خود به تشريح و ظايف و مسئوليتهاي همكاران پرداخته و  از ايشان خواستند امانتداري، صداقت و نظم و انضباط اداري را سرلوحه كار خود قرار دهند .

جناب آقاي نعيمي مدير محترم امور اداري شركت نيز با بيان  تاريخچه اي از بدو تاسيس شركت تاكنون به روند روبه رشد شركت اشاره كردند و همچنين اهميت اخلاق و مسئوليت پذيري را تشريح نمودند و در ادامه فرمودند ارزش و اعتبار هر شركتي در گرو نيروهاي انساني و  ميزان تلاش جمعي ميباشد. ايشان همچنين به اقداماتي كه شركت در جهت رفاه حال  و بهبود معيشت همكاران انجام داده است اشاره  داشتند.

در قسمت بعدي اين جلسه آمو.زشي جناب آقاي خدابخش  كارشناس آموزش به تدريس اصول ميزباني و تشريفات و تنظيفات  به صورت تئوري و عملي پرداختند.گفتني است اين دوره  آموزشي موجب جلب رضايت مسئولين محترم بانك ملي ايران گرديد و همچنين براي همكاران شركتي بسيار مفيد واقع شد.

 

تعداد امتیازات: (10) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1136)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 305

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت