اخبار و مقالات

25

برگزاري دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت در استان كرمانشاه

برگزاري دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت در استان كرمانشاه

 با مساعدت و همكاري مسئولين محترم بانك ملي ايران در استان كرمانشاه، دوره آموزش ضمن خدمت براي تعداد 141 نفر از همكاران، با حضور مسئولين محترم اداره امور شعب استان كرمانشاه و شركت تدارك در تاريخ 97/04/21 برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه پس از تلاوت آياتي از كلام الله مجيد و اداي احترام به سرود جمهوري اسلامي ايران و خير مقدم به مدعوين حاضر ، جناب آقاي جليليان رياست محترم اداره امورشعب استان كرمانشاه ضمن اعلام رضايت از عملكرد كاركنان شركت تدارك در چند جمله كوتاه به اهميت  آموزش در نظام بانكي  اشاره نموده  و با بيان اينكه همه كاركنان اهم از شركتي و غيره ، به عنوان كاركنان بانك ملي ايران  هستيم از همكاران خواستند تا در حفظ اعتبار 90 ساله بانك تلاش كنند وباعث سرافرازي و سربلندي هرچه بيشتر بانك باشند.

در ادامه جناب آقاي كلانتري عضو محترم هيات مديره شركت به نمايندگي از طرف مديريت  شركت  از كاركنان زحمت كش استان كرمانشاه تشكر نموده و در بيانات خود به اهميت فعاليت كاركنان و ارزشهاي ايشان اشاره داشتند و مطالب ارزنده اي در رابطه با  حقوق و اختيارات و وظايف كاركنان ارائه نمودند. ايشان در مجموع وضعيت كنوني شركت را مثبت ارزيابي نموده و تلاش و همت كاركنان را در تداوم اين پيشرفت موثر دانستند . ايشان ادامه دادند كه با وجود رضايتمندي مسئولين بانك ملي ايران به عنوان با اهميت ترين كارفرماي اين شركت امكانات شركت گسترده تر خواهد شد و همكاران بايد در حفظ جايگاه خود در جامعه رقابتي كنوني كوشا باشند.

در بخش ديگري از اين دوره جناب آقاي خدابخش ضمن آموزش اصول ميزباني و تشريفات و رفتار سازماني در  فضايي صميمانه به گفت و شنود پيرامون نيازهاي كاركنان پرداخته و  به سئوالات ايشان پاسخ دادند.

تعداد امتیازات: (45) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (762)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 298
  • برگزاري دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت در استان كرمانشاه
  • برگزاري دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت در استان كرمانشاه
  • برگزاري دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت در استان كرمانشاه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت