اخبار و مقالات

12

دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت در استان آذربايجان غربي

دوره آموزش ضمن خدمت  همكاران شركت در استان آذربايجان غربي

دوره آموزش ضمن خدمت همكاران شركت تدارك در استان آذربايجان غربي با حضور جمعي از مسئولين محترم اداره امورشعب بانك ملي ايران و مسئولين شركت تدارك در سالن همايش اداره امورشعب استان آذربايجان غربي برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه  جناب آقاي پاشاپور معاونت محترم اداره امورشعب استان آذربايجان غربي، ضمن خير مقدم  به حضار محترم ،از عملكرد نماينده و كاركنان شركت در استان اظهار رضايت نمودند و  به طوركلي ارتباط بانك و كاركنان اين شركت را ارتباطي صميمانه و مثبت ارزيابي نمودند. 

         در ادامه جناب آقاي كلانتري عضو محترم هيات مديره شركت تدارك،  به نمايندگي از طرف مديريت شركت، از زحمات و تلاشهاي همكاران شركت كه رضايت مسولين بانك را نيز در پي داشته، تشكر و قدرداني نمودند. ايشان در سخنان خود به ارزش و جايگاه كاركنان شركت در بانك ملي ايران اشاره نموده و حقوق و وظايف كاركنان را  در حيطه شغلي مربوطه به طور مبسوط شرح دادند.

 ايشان اظهار داشتند كه جز با همت و تلاش در جهت رضايت مندي مسئولين محترم بانك ملي ايران به عنوان مهمترين كارفرماي اين شركت، حفظ چنين جايگاهي در جامعه رقابتي امروز ميسر نخواهد بود.

        سپس جناب آقاي نعيمي لاله مدير امور اداري شركت نيز  ، به موقعيت فعلي شركت و پيشرفتهايي كه  در كنار بانك ملي ايران داشته اشاره كردند و از مساعدت و همكاري مسئولين بانك ملي ايران در اداره امور شعب آذربايجان غربي تشكرنمودند. ايشان همكاران نمونه و پرتلاش را شايسته تقدير و تشكر دانسته و  اقداماتي را كه شركت درجهت رفاه حال كاركنان انجام داده بيان كردند.

در قسمت بعدي اين دوره، اصول ميزباني و تشريفات توسط آقاي خدابخش تدريس گرديد و در فضايي صميمانه به سوالات همكاران پاسخ داده شد .

گفتني است در اين دوره كه در دو نوبت عصر پنجشنبه97/04/07 و صبح  جمعه 97/04/08 برگزار گرديد 174 نفر از همكاران شركت نموده و در پايان به قيد قرعه به تعداد چهار نفر از همكاران شركت امتياز استفاده از زائرسراي مشهد مقدس اهداء گرديد.

تعداد امتیازات: (23) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (874)
گروه خبر: اخبار شرکت
کد خبر: 297
  • دوره آموزش ضمن خدمت  همكاران شركت در استان آذربايجان غربي
  • دوره آموزش ضمن خدمت  همكاران شركت در استان آذربايجان غربي
  • دوره آموزش ضمن خدمت  همكاران شركت در استان آذربايجان غربي

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت